Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

TV Rehberi (21 Ekim Perşembe)

a2 Yayın Akışı
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
11:00 Premier Lig Özetler
12:00 Spor Ajansı
15:00 Spor Bülteni
15:30 EdirnesporÇatalcaspor
17:30 Spor Bülteni
18:00 İçel İdmanyurdu B.Düzcespor
20:00 Avrupa Gecesi
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane
16:20 Esra Erol'da
19:00 Ana Haber
02:45 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane
04:50 Akıncı
beyaz Yayın Akışı
07:45 Ana Haber Bülteni
11:15 Hayatta Her Şey Var
13:15 Söylemezsem Olmaz
15:30 Sakarya Fırat
18:30 Beyaz Ana Haber
19:30 Casus Oyunu
20:45 Yabancı Film: Bir Zamanlar Çin’de
23:30 Her Açıdan
cnnturk Yayın Akışı
06:00 Güne Merhaba
08:30 A’dan Z’ye
12:00 Gündem 12
13:00 Gündem 13
14:00 Bugün
16:00 Günlük
18:00 Ana Haber Bülteni
20:30 Tarafsız Bölge
00:00 Tarafsız Bölge (tekrar)
fox Yayın Akışı
04:45 Zümrüdüanka
08:00 Çalar Saat
11:00 Çağla ile Yeni Bir Gün
13:00 Dostumun Dünyası
14:00 Temizlik Benim İşim
16:00 Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Son Yaz
00:15 Yerli Dizi: Sen Çal Kapımı
02:45 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
09:00 Para Gündem
12:00 Gün Ortası
15:45 Spor Bülteni
16:00 HT 360
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Enine Boyuna
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
07:30 Yeni Bir Gün
10:00 Parapolitik
11:00 Haber
13:30 Gayrimenkul Ekonomisi
14:00 Gün Ortası
16:00 Gündüz
17:00 Gündüz
18:00 Akşam
19:20 Akşam Sporu
20:00 Ana Haber
21:00 Konuşmak Lazım
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7’de Sabah
07:50 Kördüğüm
09:50 Nermin’in Enfes Mutfağı
11:50 Tatlı Bela
14:20 Mutfağım Şahane
15:20 Masum
18:00 Kanal 7 Haber Saati
19:00 Emanet
21:20 Yaralı Kalbim
23:20 Ah Kalbim
01:20 Emanet
kanald Yayın Akışı
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Kırık Hayatlar
13:15 Gelinim Mutfakta
16:00 Arda'nın Ramazan Mutfağı
16:45 Aşk-ı Memnu
19:00 Kanal D Haber
23:45 Yargı
minikacocuk Yayın Akışı
04:00 Little People - Sevimli Ufaklıklar
04:30 Molly
05:00 Robocar Poli
05:30 Maceracı Yüzgeçler
06:00 Ricky Zoom
06:30 Robocar Poli
07:00 Gökkuşağı Ruby
07:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
08:00 Thomas ve Arkadaşları
08:30 Kitap Kurdu Ayıcıklar
09:00 Kaplan Daniel'ın Dünyası
09:30 Neşeli Dünyam
10:15 Olly
10:30 Clifford (Yeni)
11:00 Kukuli + Briko
12:00 Twirlywoos
12:30 Thomas ve Arkadaşları
13:00 Little People - Sevimli Ufaklıklar
13:30 Kitap Kurdu Ayıcıklar
14:00 Homur ve Gumur
14:30 Ayıcık Bombo
15:00 maceracı Yüzgeçler
15:30 Kukuli + Briko
16:30 Meteoheroes
17:00 Clifford (Yeni)
17:30 Clifford
18:00 Kukuli
19:00 Homur ve Gumur
19:30 Twirlywoos
20:00 Gökkuşağı Ruby
20:30 Clifford (Yeni)
21:00 Molly
21:30 Kukuli
22:00 Robocar Poli
22:30 Thomas ve Arkadaşları
23:00 Kitap Kurdu Ayıcıklar
23:30 Kaplan Daniel'ın Dünyası
00:00 Ayıcık Bombo
00:30 Meteoheroes
01:00 Ricky Zoom
01:30 Molly
02:00 Neşeli Dünyam
02:30 Homur ve Gumur
03:00 Twirlywoos
03:30 Gökkuşağı Ruby
minikago Yayın Akışı
04:00 İstanbul Muhafızları
04:30 Oscar Çöllerde
05:00 Mondo Yan
05:30 Koyun Shaun
06:00 Lexi & Lottie
06:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
07:00 Alpman
07:30 İstanbul Muhafızları
08:00 Oscar Çöllerde
08:30 Kratt Kardeşler
09:00 Geronimo Stilton
09:30 Denizaltı Kaşifleri
10:00 Xavier ve Gizli Müze
10:30 Koyun Shaun
11:00 Mondo Yan
11:30 GGO Futbol
12:00 Hızlı Ayaklar
12:30 Beery Bees: Yeni Nesil Ajanlar
13:00 Oscar Çöllerde
13:30 Alpman
14:00 İstanbul Muhafızları
14:30 Koyun Shaun
15:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
15:30 Geronimo Stilton
16:00 Hızlı Ayaklar
16:30 GGO Futbol
17:00 Xavier ve Gizli Müze
17:30 Mondo Yan
18:00 Kratt Kardeşler
18:30 Oscar Çöllerde
19:00 Koyun Shaun
19:30 Power Rangers
20:00 Xavier ve Gizli Müze
20:30 Denizaltı Kaşifleri
21:00 Mondo Yan
21:30 Geronimo Stilton
22:00 Kratt Kardeşler
22:30 GGO Futbol
00:00 Hızlı Ayaklar
00:30 İstanbul Muhafızları
01:00 Alpman
01:30 Lexi & Lottie
02:00 Berry Bees: Yeni Nesil Ajanlar
02:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
03:00 Hızlı Ayaklar
03:30 Alpman
ntv Yayın Akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:30 Geri Sayım
10:00 Haber Merkezi
13:00 Öğle Bülteni
14:25 Spor
14:35 Finans Cafe
15:30 Çalışma Hayatı
16:00 Günün İçinden
17:35 Gece Gündüz
20:00 Ana Haber
21:00 Ortak
23:00 Bugün Yarın
showtv Yayın Akışı
06:00 Aşk Laftan Anlamaz
10:00 Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler
11:45 Bir Şansım olsa
13:00 Lezzet Yolunda
15:15 Ne Olacak Şimdi?
18:45 Ana Haber
20:00 Baht Oyunu
22:15 Üç Kağıtçı
23:30 Şahsiyet
00:15 Çiçek
star Yayın Akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah
13:15 Gerçeğin Peşinde
16:30 Bir Demet Tiyatro
18:30 Star Ana Haber
20:00 Kazara Aşk
03:00 Soygun
trthaber Yayın Akışı
06:00 TRT Haber'de Dün Bugün
09:30 Ekonomi 7/24
10:00 Haber
13:00 Öğle Ana Haber
18:40 Piyasa Raporu
20:00 Ana Haber
21:00 Birinci Sayfa
23:00 Gece Bakışı
01:00 Gün Sonu
trt1 Yayın Akışı
08:30 Bayram Sevinci
10:30 Türkan Hanım Konağı
12:15 Fazlası Zarar
15:25 Yerli Dizi: Gönül Dağı
19:00 Ana Haber Bülteni
19:55 Doğrusu Ne?
22:25 Yerli Film: Düğün Dernek
00:55 Osmanlı Subayı
03:40 Gönül Dağı
tv8 Yayın Akışı
06:00 Oynat Bakalım
07:15 8'de Sağlık
08:30 Sinema
10:45 Survivor Panorama
13:00 Doya Doya Moda
17:15 Yerli Dizi: Kırmızı Oda
20:00 Doğduğun Ev Kaderindir
00:15 Aklımdaki Sorular
02:30 Doya Doya Moda
tvnet Yayın Akışı
07:30 Yeni Bir Gün
10:00 Parapolitik
11:00 Haber
14:00 Gün Ortası
16:00 Gündüz
17:00 Gündüz
18:00 Akşam
18:20 Gündem Sanat
19:20 Akşam Sporu
20:00 Ana Haber
21:00 Akıl Odası
23:30 Günün Ardından
ulke Yayın Akışı
06:00 Ülke'de Erken Gündem
10:00 Ülke'de Bugün
12:15 Önce Sağlık
13:10 Kobra Takibi
14:10 En İyisi Gezmek
15:00 Dünyanın Gündemi
16:10 Belgesel
19:00 Ana Haber
20:00 Haber Servisi
22:00 Sıradışı Strateji
01:00 Ülke'de Bu Gece

Popüler Kanallar