Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

TV Rehberi (21 Haziran Cuma)

a2 Yayın Akışı
06:30 Beyaz Gelincik
08:20 Kertenkele
10:20 Kızlar ve Anneleri
12:00 Adanalı
13:30 Alemin Kıralı
15:30 Çocuklar Duymasın
17:25 Kızlar ve Anneleri
19:00 Adanalı
21:00 Alemin Kıralı
23:15 Aşk ve Mavi
02:00 Gönülçelen
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Transfer Raporu
11:00 Spor Ajansı
13:00 Gün Ortası
14:00 Transfer Hattı
16:00 Spor Gündemi
21:00 Transfer Raporu
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Sen Anlat Karadeniz
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
16:20 Esra Erol'da
19:00 ATV Ana Haber Bülteni
beyaz Yayın Akışı
08:15 İyi ki Varsın
09:15 Beyaz Magazin
12:00 Nilüfer Zamanı
14:00 Zengin Kız Fakir Oğlan
16:00 Sakarya Fırat
18:30 Beyaz Ana Haber
19:30 Film: Bitmeyen Fırtına
22:45 Kobra Takibi
23:30 Ne Var Ne Yok
cnnturk Yayın Akışı
07:00 Güne Merhaba
09:00 Parametre
10:00 10'dan Sonrası
13:00 Bugün
15:00 Günlük
17:45 Spor Vizyon
18:00 CNN Türk Gazete
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 40
23:00 Günün Sonu
fox Yayın Akışı
07:15 Çalar Saat
10:00 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:15 Şevkat Yerimdar
14:00 Her Yerde Sen
16:00 Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 Ana Haber
20:00 Yerli film: Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?
00:45 Her Yerde Sen
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
08:45 Para Gündem
11:00 Haber Bülteni
12:00 Gün Ortası
12:40 Ne Yapsak?
14:00 Gün Ortası
15:00 Habertürk Manşet
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Türkiye'nin Nabzı
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
06:00 Uyandırma Servisi
09:00 Analiz Sentez
10:00 Moderatör
11:00 Günün Manşeti
12:35 Kahve Molası
14:35 Reel Ekonomi
15:00 Moderatör
18:00 Akşam Haberleri
20:15 24 Portre
21:00 Küresel Oyun
23:30 Moderatör Gece
kanal7 Yayın Akışı
07:45 TV filmi
10:00 Sev Yeter
11:40 İkimizin Yerine
13:15 Tatlı Bela
15:00 Elif
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Ana Haber
19:00 Yerli dizi: Yemin
21:00 Tatlı Bela
22:50 Sev Yeter
00:30 TV filmi
kanald Yayın Akışı
07:15 Hayat Sağlıklı Güzel
08:30 Yaralı Kuşlar
09:30 Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa
12:15 Gelinim Mutfakta
15:45 Yaralı Kuşlar
16:45 Aşk-ı Memnu
18:45 Haber Bülteni
01:30 Poyraz Karayel
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Kamyon Kasabası
06:30 Kate ve Mimmim
07:00 Jet ile Keşfet
07:30 Damla'nın Dolabı
08:00 Tip ve Ailesi
08:30 Twirlywoos
09:00 Robot Trenler
09:30 Bob Usta
10:00 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon)
10:15 Maceracı Yüzgeçler
10:30 My Little Pony
11:00 Thomas ve Arkadaşları
11:30 Little People (Sevimli Ufaklıklar)
12:00 Damla'nın Dolabı
12:30 Kağıt Adam
13:00 Bay Becerikli
13:30 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon)
13:45 Maceracı Yüzgeçler
14:00 Gökkuşağı Ruby
14:30 Tip ve Ailesi
15:00 Twirlywoos
15:30 Kağıt Adam
16:00 Thomas ve Arkadaşları
16:30 Jet ile Keşfet
17:00 My Little Pony
17:30 Robot Trenler
18:00 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon)
18:15 Olly
18:30 Maceracı Yüzgeçler
19:00 Bob Usta
19:30 Twirlywoos
20:00 Little People (Sevimli Ufaklıklar)
20:30 Gökkuşağı Ruby
21:00 Damla'nın Dolabı
21:30 Neşeli Dünyam
21:45 Maceracı Yüzgeçler
22:00 Robot Trenler
22:30 Kamyon Kasabası
23:00 Thomas ve Arkadaşları
23:30 Nane ile Limon
00:00 Kate ve Mimmim
00:30 Mimocan Her Yerde
01:00 My Little Pony
01:30 Leylek Kardeş
02:00 Gökkuşağı Ruby
02:30 Nane ile Limon
03:00 Kamyon Kasabası
03:30 Nam Nam
04:00 Nane ile Limon
04:30 Mimocan Her Yerde
05:00 Leylek Kardeş
05:30 Nam Nam
minikago Yayın Akışı
06:00 Kahraman Kedi
06:30 Geronimo Stilton
07:00 Blinky Bill
07:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
08:00 Rescue Bots
08:30 Littlest Pet Shop
09:00 Sherlock Yack
09:30 Kratt Kardeşler
10:00 İstanbul Muhafızları
10:15 İstanbul Muhafızları Hafta Sonu: Hızlı Ayaklar
10:30 Alpman
10:45 Maceracı Yüzgeçler
11:00 Sonic Boom
11:30 Tobot
12:00 Thunderbirds Are Go
12:30 Koyun Shaun
13:00 Kahraman Kedi
13:30 İstanbul Muhafızları
14:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
14:30 Littlest Pet Shop
15:00 Sherlock Yack
15:30 Sonic Boom
16:00 Geronimo Stilton
16:30 Tobot
17:00 Kratt Kardeşler
17:30 Thunderbirds Are Go
18:00 Hızlı Ayaklar
18:15 İstanbul Muhafızları
18:30 İstanbul Muhafızları
19:00 Alpman
19:15 Maceracı Yüzgeçler
19:30 Rescue Bots
20:00 Geronimo Stilton
20:30 Sherlock Yack
21:00 Kratt Kardeşler
21:30 Littlest Pet Shop
22:00 Koyun Shaun
22:30 Sonic Boom
23:00 Tobot
23:30 Thunderbirds Are Go
00:00 İstanbul Muhafızları
00:30 Alpman
00:45 Maceracı Yüzgeçler
01:00 Keloğlan
01:30 Harika İşler Takımı
02:00 Dede Korkut Hikayeleri
02:30 Keloğlan
03:00 Harika İşler Takımı
03:30 Blinky Bill
04:00 Dede Korkut Hikayeleri
04:30 Keloğlan
05:00 Harika İşler Takımı
05:30 Geronimo Stilton
ntv Yayın Akışı
09:00 Haber Merkezi
10:15 Sporun Not Defteri
11:35 Tekno Hayat
12:00 Haber Merkezi
12:30 Ekonomi Notları
13:00 Öğle Bülteni
14:30 Finans Kafe
15:25 Çalışma Hayatı
16:00 Günün İçinden
17:35 Gece Gündüz
19:05 Bana Söz Ver
20:00 Ana Haber
21:00 Yakın Plan
23:00 Gece Bülteni
showtv Yayın Akışı
08:00 Gelin Evi
10:00 Kendine İyi Bak
12:00 Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu
12:45 Kuaförüm Sensin
15:30 Yeni Gelin
18:45 Show TV Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show
star Yayın Akışı
07:30 Kaderimin Yazıldığı Gün
09:45 Kiralık Aşk
12:30 Nursel'in Konukları
15:00 Kardeş Çocukları
16:00 Benim Tatlı Yalanım
18:45 Star Ana Haber
20:00 Kapanmadan Kazan
23:15 Yerli dizi
trthaber Yayın Akışı
09:30 Ekonomi 7/24
10:40 Dünya Gündemi
12:40 Memleketten Haber Var
14:00 Öğle Ana Haber
16:35 Dünya Gündemi
18:50 Piyasa Raporu
20:00 Ana Haber
21:00 Siyaset Artı
23:00 Gece Bakışı
01:00 Gün Sonu
trt1 Yayın Akışı
06:35 Baba Candır
09:20 Hangimiz Sevmedik
12:30 Seksenler
14:45 Kalk Gidelim
17:35 Muhteşem Kraliçe
19:00 Ana Haber
20:00 Yarışma: 3'te 3 Bir Zamanlar
22:30 Vuslat
01:45 Ev Sineması Kuşağı: Bünyamin
05:05 Misafirim Var
tv8 Yayın Akışı
07:00 Günaydın Doktor
09:15 Gel Konuşalım
11:00 Survivor Panorama
13:30 Gerçeğin Peşinde
15:45 Yemekteyiz
20:00 Survivor Türkiye-Yunanistan
00:15 Yemekteyiz
02:45 Gel Konuşalım
tvnet Yayın Akışı
07:00 Yeni Bir Gün
09:00 Parapolitik
10:30 Haber
12:00 Gün Ortası
13:20 Kahve Arası
15:00 Haber
16:00 Gündüz
17:00 Gündüz
21:00 Gündem Özel
ulke Yayın Akışı
06:00 Ülke'de Erken Gündem
10:00 Ülke'de Bu Sabah
12:15 Önce Sağlık
13:00 Öğle Ajansı
14:30 Dünyanın Gündemi
15:00 Haberler
16:00 Odak Noktası
18:15 Şoray Uzun Yolda
20:00 Ana Haber
00:00 Ülke'de Bu Gece

Popüler Kanallar