Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

A2 Canlı Yayını

Bu Kanalı...
A2 Kanalı Hakkında
16 Kasım 2016'da ATV ve Sabah gazetesi gibi yayınlarıyla bilinen Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayına başlamış olan özel televizyon kanalıdır.

TV Rehberi (21 Mayıs Salı)

a2 Yayın Akışı
06:30 Gönülçelen
08:30 Kertenkele
10:40 Bez Bebek
12:10 Selena
13:30 Alemin Kıralı
15:30 Kırgın Çiçekler
18:00 Bez Bebek
19:25 Selena
21:00 Alemin Kralı
01:30 Beyaz Gelincik
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
11:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
15:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber
20:00 Skorbord
22:00 Takım Oyunu
01:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
16:20 Esra Erol'da
19:00 ATV Ana Haber Bülteni
01:20 Nihat Hatipoğlu ile Sahur
beyaz Yayın Akışı
08:50 Söylemezsem Olmaz
11:15 Hayatta Her Şey Var
13:15 Zengin Kız Fakir Oğlan
16:00 Kurtlar Vadisi: Pusu
18:30 Ana Haber
19:30 Yabancı film
21:15 Yabancı film
23:30 Derin Futbol
01:30 Kurtlar Vadisi Pusu
03:00 Huzur-u Sahur
cnnturk Yayın Akışı
06:00 Güne Merhaba
09:00 Parametre
10:00 10'dan Sonrası
10:25 Süper Lig Saati
12:00 10'dan Sonrası
13:00 Bugün
15:00 Günlük
17:30 Kapanış Zili
18:00 CNN Türk Gazete
19:00 Ana Haber
21:00 Tarafsız Bölge
23:00 Günün Sonu
01:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
07:15 Çalar Saat
10:00 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:15 Şevkat Yerimdar
16:15 Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Yasak Elma
00:15 Bir Aile Hikayesi
01:45 Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
08:45 Para Gündem
11:00 Haber Bülteni
12:00 Gün Ortası
14:25 Bakış
15:00 Habertürk Manet
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Türkiye'nin Nabzı
23:00 Spor Saati
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
10:00 Moderatör
11:00 Günün Manşeti
12:35 Kahve Molası
13:00 Moderatör
14:45 Piyasalar Açılırken
15:00 Moderatör
18:00 Akşam Haberleri
19:00 Türkiye'de Ramazan
20:20 Dünya Hali
21:30 Doğrusu Ne?
23:30 Moderatör Gece
kanal7 Yayın Akışı
07:45 Hz. Meryem
08:45 Yemin
10:15 İkimizin Yerine
12:00 Film: Çağrı
13:40 Elif
14:45 Yemin
16:00 İkimizin Yerine
17:50 Kanal 7 Ana Haber
18:45 İftar Saati
20:20 Yerli dizi: Yemin
21:40 Yerli dizi: Elif
22:50 Hz. Yusuf
00:50 Sev Yeter
02:05 Ömer Döngeloğlu ile Sahur vakti
kanald Yayın Akışı
07:15 Hayat Sağlıklı Güzel
08:30 Yaralı Kuşlar
09:30 Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa
12:00 Arda'nın Ramazan Mutfağı
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Yaralı Kuşlar
17:15 Arka Sokaklar
19:00 Kanal D Haber
20:00 Zalim İstanbul
00:15 Yerli dizi
02:30 M.Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Kamyon Kasabası
06:30 Kate & Mim-mim
07:00 Jet ile Keşfet
07:30 Twirlywoos
08:00 Tip ve Ailesi
08:30 Damla'nın Dolabı
09:00 Robot Trenler
09:30 Bob Usta (Yeni Sezon)
10:00 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
10:15 Maceracı Yüzgeçler
10:30 My Little Pony
11:00 Thomas ve Arkadaşları
11:30 Wissper
12:00 Gökkuşağı Ruby
12:30 Topsy & Tim
13:00 Bay Becerikli
13:30 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
13:45 Maceracı Yüzgeçler
14:00 Damla'nın Dolabı
14:30 Jet ile Keşfet
15:00 Tip ve Ailesi
15:30 Twirlywoos
16:00 Thomas ve Arkadaşları
16:30 Gökkuşağı Ruby
17:00 My Little Pony
17:30 Maceracı Yüzgeçler
18:00 Neşeli Dünyam
18:15 Olly
18:20 Punky
18:30 Robot Trenler
19:00 Wissper
19:30 Bob Usta (Yeni Sezon)
20:00 Twirlywoos
20:30 Jet ile Keşfet
21:00 Damla'nın Dolabı
21:30 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
21:45 Maceracı Yüzgeçler
22:00 Kamyon Kasabası
22:30 Robot Trenler
23:00 Thomas ve Arkadaşları
23:30 Nane ile Limon
00:00 Gökkuşağı Ruby
00:30 Mimocan Her Yerde
01:00 My Little Pony
01:30 Leylek Kardeş
02:00 Kate ve Mim-mim
02:30 Nane ile Limon
03:00 Kamyon Kasabası
03:30 Nam Nam
04:00 Nane ile Limon
04:30 Mimocanb Her Yerde
05:00 Leylek Kardeş
05:30 Nam Nam
minikago Yayın Akışı
06:00 Koyun Shaun
06:30 Kahraman Kedi
07:00 Sonic Boom
07:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
08:00 Littlest Pet Shop
08:30 Rescue Bots
09:00 Tobot
09:30 Alpman
09:45 Maceracı Yüzgeçler
10:00 İstanbul Muhafızları
10:30 Sherlock Yack
11:00 Geronimo Stilton
11:30 Blinky Bill
12:00 Kratt Kardeşler
12:30 Sonic Boom
13:00 Kahraman Kedi
13:30 İstanbul Muhafızları
14:00 Alpman
14:15 Maceracı Yüzgeçler
14:30 Littlest Pet Shop
15:00 Blinky Bill
15:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
16:00 Geronimo Stilton
16:30 Sherlock Yack
17:00 Tobot
17:30 Kratt Kardeşler
18:00 Hızlı Ayaklar (Yeni)
18:15 İstanbul Muhafızları
18:30 İstanbul Muhafızları
19:00 Maceracı Yüzgeçler
19:15 Alpman
19:30 Thunderbirds Are Go
20:00 Rescue Bots
20:30 Sherlock Yack
21:00 Littlest Pet Shop
21:30 Koyun Shaun
22:00 Tobot
22:30 Geronimo Stilton
23:00 Blinky Bill
23:30 İstanbul Muhafızları
00:00 maceracı Yüzgeçler
00:15 Alpman
00:30 Keloğlan
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Thunderbirds Are Go
02:00 Dede Korkut Hikayeleri
02:30 Keloğlan
03:00 Harika İşler Takımı
03:30 Sherlock Yack
04:00 dede Korkut Hikayeleri
04:30 Keloğlan
05:00 Harika İşler Takımı
05:30 Geronimo Stilton
ntv Yayın Akışı
09:00 Haber Merkezi
10:15 Sporun Not Defteri
11:35 Tekno Hayat
12:00 Haber Merkezi
13:00 Öğle Bülteni
15:25 Premier League Maç Özetleri
16:00 Günün İçinden
17:35 Gece Gündüz
19:05 Bana Söz Ver
20:00 Ana Haber
21:00 Mete Çubukçu ile Pasaport
21:55 %100 Futbol
23:00 Gece Bülteni
showtv Yayın Akışı
08:00 Kendine İyi Bak
10:00 Kuaförüm Sensin
13:00 Gelin Evi
15:00 Zahide Yetiş ve Prof. Dr. Mustafa Karataş'la
18:45 Show TV Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Çukur
00:15 Kuaförüm Sensin
01:15 Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti
star Yayın Akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Erkenci Kuş
12:30 Nursel'in Konukları
15:00 Anneler ve Gelinler
18:45 Star Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Söz
00:15 Yerli dizi
02:15 Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi
trthaber Yayın Akışı
06:00 TRT Haber'de Dün Bugün
09:30 Ekonomi 7/24
10:40 Dünya Gündemi
12:40 Memleketten Haber Var
13:00 Öğle Ana Haber
16:35 Dünya Gündemi
18:50 Piyasa Raporu
20:00 Ana Haber
20:50 Basın Kartı
23:00 Gece Bakışı
01:00 Gün Sonu
trt1 Yayın Akışı
09:00 Seksenler
11:45 Yunus Emre
12:45 İyi Fikir
14:55 Işığın Prensesi
16:25 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
18:30 Ana Haber
19:00 Ramazan Sevinci
00:15 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
01:55 Sahur Bereketi
tv8 Yayın Akışı
07:00 Günaydın Doktor
09:15 Gel Konuşalım
11:00 Survivor Panorama
13:30 Gerçeğin Peşinde
15:45 Yemekteyiz
20:00 Survivor Türkiye Yunanistan
00:15 Survivor Ekstra
01:30 Yemekteyiz
02:45 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular Ramazan
tvnet Yayın Akışı
07:00 Yeni Bir Gün
10:00 Parapolitik
10:30 Haber
12:00 Gün Ortası
13:20 Kahve Arası
15:00 Haber
16:00 Gündüz
18:30 Hilali Beklerken
19:00 Endülüs'te Ramazan
22:00 Endülüs: Moriskolar
03:00 Sahur Özel
ulke Yayın Akışı
06:00 Ülke'de Erken Gündem
10:00 Ülke'de Bu Sabah
12:15 Önce Sağlık
13:00 Öğle Ajansı
14:30 Dünyanın Gündemi
15:00 Spor&Spor
16:00 Odak Noktası
18:00 Uluslararası Gündem
20:00 Ülke'de Ramazan
20:30 Ana Haber
22:30 Aslında Ne Oldu
00:00 Ülke'de Bu Gece

Popüler Kanallar