Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Kanal D Canlı Yayını

Yayın 1Yayın 2
Bu Kanalı...
Kanal D Kanalı Hakkında
Türkiye'nin öncü özel televizyon kanallarından biri olan Kanal D, 16 Eylül 1993'te Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafınan kurulmuştur. 2006 yılında HD yayına geçerek Türkiye'de ilk yüksek çözünürlüklü yayın yapan kanal olmuştur. D-Smart 22. Kanal, Digiturk 24. Kanal, Kablo TV 25. Kanal, Tivibu 23. Kanal, Turkcell TV+ 22. Kanal ve ayrıca Turksat 4A uydusu üzerinden izlenebilmektedir.

TV Rehberi (4 Haziran Pazar)

a2 Yayın Akışı
08:00 Doksanlar
10:00 Yahşi Cazibe
12:00 Çocuklar Duymasın
14:00 Hercai
16:30 Bir Zamanlar Çukurova
19:45 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
22:45 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
01:15 Aşk Ve Mavi
02:45 Yeter
05:05 Bir Zamanlar Çukurova
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Medya Dünyası
12:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
15:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber Bülteni
20:00 Kuşak Farkı
21:00 Artı Futbol
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
07:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol'da
19:00 Ana Haber
00:20 Yerli Dizi: Aldatmak
03:35 Mutfak Bahane
05:35 Dizi: Hercai
beyaz Yayın Akışı
01:15 Tehlikeli Miras 2
03:15 Köpekbalığı İstilası
05:15 Belma Belen'le Geziyoruz
06:00 Seksenler
07:45 Elif Melek'le Şeffaf Sohbet
08:45 Söylemezsem Olmaz
11:00 Hayatta Her Şey Var - (Canlı)
13:00 Nermin'in Enfes Mutfağı
14:30 Belma Belen'le Geziyoruz
15:30 Seksenler
18:30 Beyaz Ana Haber [canlı]
19:30 Overlord Operasyonu [tv'de İlk
21:30 Büyük Patlama
23:30 Overlord Operasyonu
cnnturk Yayın Akışı
01:00 Gece Görüşü Tekrar
04:00 Haber
06:00 A'dan Z'ye
09:00 Gündem
12:00 Gün Ortası
14:00 Bugün
16:00 Günlük
18:00 Ana Haber
20:45 Akıl Çemberi
fox Yayın Akışı
02:45 Adım Farah - Tekrar
05:00 Her Yerde Sen - Tekrar
06:00 Yalnız Kalpler - Tekrar
07:45 İlker Karagöz İle...
11:00 Çağla İle Yeni Bir Gün
12:30 Yalnız Kalpler
13:30 Kadir Ezildi İle...
16:30 Gülcemal - Tekrar
19:00 Selçuk Tepeli İle...
20:00 Yenilmezler
23:00 Orta Sayfa
haberturk Yayın Akışı
00:00 Haber Bülteni
01:30 Nedir Ne Değildir?
05:00 Haber Bülteni
06:00 Gün Başlıyor
09:00 Para Gündem
11:00 Güne Bakış
12:00 Özel Yayın
18:00 Ana Haber Bülteni
20:00 Enine Boyuna
kanal24 Yayın Akışı
kanal7 Yayın Akışı
01:30 İkimizin Yerine
02:30 Tv Filmi
06:30 Kanal7 De Sabah
07:45 Elif
09:50 Cuma Sohbetleri
12:00 Düşenin Dostu
13:20 Fedakar
14:40 Candan Öte
16:30 Kan Çiçekleri
18:00 Kanal 7 Haber Saati
19:00 Esaret
21:20 Benimle Kal
23:15 Diriliş Ertuğrul
kanald Yayın Akışı
02:00 Poyraz Karayel
04:45 Kavak Yelleri
07:00 Yabancı Damat
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Yaprak Dökümü
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk Ve Umut
17:00 Hicran
19:00 Kanal D Ana Haber
20:00 Özel Tim [s.w.a.t]
22:30 Kutsal Damacana: Dracoola
minikacocuk Yayın Akışı
07:00 Twirlywoos
07:15 Arkadaşım Bo
07:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
08:00 Ayıcık Bombo
08:30 Ricky Zoom
09:00 Bob Usta
09:30 Kaplan Daniel'ın Dünyası
10:00 Cleo & Cuquin
10:30 Neşeli Dünyam
11:00 Tinpo + Cry Babies+ Amber ile Güvenli Yaşıyorum
11:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
12:00 Kukuli
12:30 Kuzugiller
13:00 Ricky Zoom
13:30 Turbozaurs
14:00 Maceracı Yüzgeçler
14:30 Ayıcık Bombo
15:00 Bob Usta
15:30 Cleo & Cuquin
16:00 Kuzugiller
16:30 Neşeli Dünyam
17:00 Kahramanlar Okulu
17:30 Turbozaurs
18:00 Kukuli
18:30 Gökkuşağı Ruby
19:00 Amber-Poli-Roy-Cry Babies
19:30 Kaplan Daniel'ın Dünyası
20:00 Cleo & Cuquin
20:30 Ayıcık Bombo
21:00 Neşeli Dünyam
21:30 Homur Gumur
22:00 Kukuli
22:30 Kahramanlar Okulu
23:00 Bob Usta
23:30 Kaplan Daniel'ın Dünyası
00:00 Maceracı Yüzgeçler
01:00 Homur ve Gumur
02:00 Şarkılar Kukuli-Neşeli Dünyam-maceracı Yüzgeçler
03:00 Neşeli Dünyam
04:00 Homur ve Gumur
05:00 Kukuli
06:00 Maceracı Yüzgeçler
06:30 Homur ve Gumur
minikago Yayın Akışı
07:00 Alpman
07:30 Maceracı Yüzgeçler
08:00 Lassie
08:30 Berry Bees: Yeni Nesil Ajanlar
09:00 Efsane Spark
09:30 Petronix
10:00 Oscar Çöllerde
10:30 Mechamato
11:00 Kratt Kardeşler
11:30 Dört Dörtlük Dedektifler
12:10 İstanbul Muhafızları
12:45 Koyun Shaun
13:15 Super Dino
13:45 Oscar Çöllerde
14:15 Akıncı
14:45 Mechamato
15:15 Efsane Spark
15:45 Petronix Yeni Bölüm
16:15 Kratt Kardeşler
16:45 Koyun Shaun
17:15 Dört Dörtlük Dedektifler
17:55 İstanbul Muhafızları
18:25 Akıncı
18:55 Mechamato
19:25 Super Dino
20:00 Oscar Çöllerde
20:30 GGO Futbol
21:00 Akıncı
21:30 Kratt Kardeşler
22:00 İstanbul Muhafızları
22:30 Super Dino
23:00 Koyun Shaun
23:30 Neşeli Dünyam
00:00 Maceracı Yüzgeçler
00:30 Lassie
01:00 Petronix
01:30 Hızlı Ayaklar
02:30 Maceracı Yüzgeçler
03:00 Neşeli Dünyam
03:30 Alpman
04:30 Akıncı
05:00 Oscar Çöllerde
05:30 Koyun Shaun
06:00 Mondo Yan
06:30 Hızlı Ayaklar
ntv Yayın Akışı
00:00 Bugün Yarın
00:50 Paranın Nabzı
00:55 Hava Durumu
01:00 Bugün Yarın
01:35 Gece Gündüz
01:55 Hava Durumu
02:00 Haber Bülteni
02:25 Gökhan Abur İle Hava Durumu
02:30 Bambaşka Sohbetler
02:55 Gökhan Abur İle Hava Durumu
03:00 Haber Bülteni
03:25 Hava Durumu
03:30 Yakın Plan
04:00 Haber Bülteni
04:30 Yakın Plan
05:00 Haber Bülteni
05:15 Yakın Plan
05:40 Dünyanın Haberi
05:55 Hava Durumu
06:00 Haber Bülteni
06:35 Paranın Nabzı
06:40 Yeşil Ekran
06:55 Hava Durumu
07:00 Mesut Yar İle Bugün
09:30 Geri Sayım
09:50 Piyasa Ekranı
09:55 Hava Durumu
10:00 Haber Merkezi
10:40 Paranın Nabzı
10:45 Spor
10:55 Hava Durumu
11:00 Haber Merkezi
11:50 Paranın Nabzı
11:55 Hava Durumu
12:00 Haber Merkezi
12:20 Piyasa Ekranı
12:40 Paranın Nabzı
12:45 Spor
12:55 Hava Durumu
13:00 Öğle Bülteni
13:50 Piyasa Ekranı
13:55 Hava Durumu
14:00 Öğle Bülteni
14:15 Piyasa Ekranı
14:20 Spor
14:30 Finans Kafe
14:50 Paranın Nabzı
14:55 Hava Durumu
15:00 Öğle Bülteni
15:40 Paranın Nabzı
15:45 Spor
15:55 Hava Durumu
16:00 Günün İçinden
16:20 Paranın Nabzı
16:25 Yeşil Ekran
16:40 Laf Aramızda
16:45 Spor
16:55 Hava Durumu
17:00 Günün İçinden
17:30 Paranın Nabzı
17:35 Gece Gündüz
17:55 Hava Durumu
18:00 Günün İçinden
18:40 Piyasa Ekranı
18:45 Spor
18:55 Hava Durumu
19:00 Akşam Haberleri
19:10 Piyasa Ekranı
19:15 Bambaşka Sohbetler
19:55 Hava Durumu
20:00 Ana Haber
20:50 Piyasa Ekranı
20:55 Hava Durumu
21:00 Mete Çubukçu İle Pasaport
21:55 Hava Durumu
22:00 Yaşasın Hayat
22:55 Hava Durumu
23:00 Bugün Yarın
23:50 Paranın Nabzı
23:55 Hava Durumu
showtv Yayın Akışı
00:15 Kızılcık Şerbeti
02:45 Aile
06:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk
08:00 Bu Sabah
10:00 Güzel Günler
12:15 Aslı Hünel İle Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Kızılcık Şerbeti
star Yayın Akışı
00:15 Çöp Adam / Tkr
03:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan/tkr
05:00 Söz / Tkr
07:00 Mesut Yar İle Bugün / 945
09:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan/412
13:00 Gerçeğin Peşinde / 814
16:00 Söz / Tkr
18:15 Star Haber
19:00 Yalı Çapkını / Özel
20:00 Yalı Çapkını / 35
trthaber Yayın Akışı
03:00 Haber 03
03:55 Hava Durumu
04:00 Haber 04
04:55 Hava Durumu
05:00 Haber 05
05:55 Hava Durumu
06:00 Haber 06
06:55 Hava Durumu
07:00 Trt Haber'de Dün Bugün
09:20 Ekonomi 7/24
09:55 Hava Durumu
10:00 Satır Başı
10:55 Hava Durumu
11:00 Satır Başı
11:55 Hava Durumu
12:00 Satır Başı
12:55 Hava Durumu
13:00 Özel Yayın
15:00 Haber Ajandası
15:55 Hava Durumu
16:00 Günün İçinden
16:55 Hava Durumu
17:00 Günün İçinden
17:55 Hava Durumu
18:00 Sıcak Haber
18:50 Piyasa Raporu
18:55 Hava Durumu
19:00 Sıcak Haber
19:55 Ana Habere Doğru
20:00 Ana Haber 20
20:55 Hava Durumu
21:00 Birinci Sayfa
22:55 Hava Durumu
23:00 Gece Bakışı
trt1 Yayın Akışı
00:15 Yürek Çıkmazı
02:25 Kalk Gidelim
04:30 Seksenler
06:08 İstiklal Marşı Ve Günün Pro...
06:10 Adını Sen Koy
08:45 Bu Toprağın Sesi
10:30 Alişan İle Hayata Gülümse
13:15 Kalk Gidelim
16:20 Seksenler
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Barbaros Hayreddin Sultanın...
tv8 Yayın Akışı
00:15 Survıvor Ekstra
01:30 Zuhal Topal'la Yemekteyiz
03:45 Müge Ve Gülşen'le 2. Sayfa
05:30 Canım Annem
07:15 8'de Sağlık
08:30 Müge Ve Gülşen'le 2. Sayfa
11:15 Survıvor 2023
12:15 Survıvor Panorama
15:00 Canım Annem
16:00 Zuhal Topal'la Yemekteyiz
19:00 Survıvor 2023
tvnet Yayın Akışı
01:00 Akıl Odası
03:00 Belgesel Kuşağı
03:30 Sert Sorular
05:00 Belgesel Kuşağı
06:00 Hatim
07:00 Yeni Bir Gün
07:40 Belgesel Kuşağı
08:00 Yeni Bir Gün
09:30 Parapolitik
12:00 Gün Ortası
12:35 Spor
12:40 Belgesel Kuşağı
13:00 Haber
13:20 Cuma Namazı
14:00 Gündüz
16:00 Haber
17:00 Haber Merkezi
18:00 Makroskop
19:00 19. Saat
19:40 Belgesel Kuşağı
20:00 Akşam Sporu
20:45 Olan Biten
23:30 Günün Ardından
ulke Yayın Akışı
00:00 Ülkede Bu Gece
06:00 Ülke'de Erken Gündem
10:00 Ülkede Bugün
12:10 Önce Sağlık
13:00 Öğle Ajansı
16:00 Akşama Doğru
19:00 Haber Servisi
21:00 Akşam Baskısı

Popüler Kanallar