Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Fenerbahçe TV Canlı Yayını

Bu Kanalı...
Fenerbahçe TV Kanalı Hakkında
Türkiye'nin en önemli spor kulüplerinden Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi yayın organıdır. Türkiye'nin ilk spor kulübü televizyonu olma özelliği taşır. 19 Ocak 2003'te test yayınlarına başlayan Fenerbahçe TV, tam 1 yıl sonra, 19 Ocak 2004'te normal yayına geçmiş, 10 Eylül 2016'dan beri de HD formatında yayınlarına devam etmektedir. Digiturk 76, D-Smart 83, Teledünya 246, Kablo TV 139, Tivibu 74. Kanal, Turkcell TV+ 86. kanal ve Türksat 4A uydusu (12345 V 30000 3/4) üzerinden izlenebilmektedir.

TV Rehberi (17 Temmuz Çarşamba)

a2 Yayın Akışı
06:30 Beyaz Gelincik
08:20 Kertenkele
10:20 Kızlar ve Anneleri
12:00 Adanalı
13:30 Alemin Kıralı
15:30 Yahşi Cazibe
17:25 Kızlar ve Anneleri
19:00 Adanalı
21:00 Alemin Kralı
02:00 Benim İçin Üzülme
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Transfer Raporu
11:00 Spor Ajansı
13:00 Gün Ortası
14:00 Transfer Hattı
16:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber
21:00 Transfer Raporu
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Sen Anlat Karadeniz
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
15:30 Bir Zamanlar Çukurova
18:40 ATV Haber
19:00 ATV Ana Haber Bülteni
beyaz Yayın Akışı
08:00 İyi ki Varsın
09:15 Beyaz Magazin
12:00 Nilüfer Zamanı
14:00 Zengin Kız Fakir Oğlan
16:00 Sakarya Fırat
18:30 Beyaz Ana Haber
19:30 Yabancı film: Kirli Sırlar
23:30 Kobra Takibi
cnnturk Yayın Akışı
07:00 Güne Merhaba
09:00 Parametre
10:00 10'dan Sonrası
13:00 Bugün
15:00 Günlük
17:45 Spor Vizyon
18:00 CNN Türk Gazete
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Gündem Özel
23:00 Günün Sonu
01:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:00 Çalar Saat
10:45 Yasak Elma
13:00 Her Yerde Sen
15:45 Yaparsın Aşkım
19:00 Ana Haber
20:00 Yerli film: Hayatımız Film
00:45 Efsane Aile
02:15 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
08:45 Para Gündem
11:00 Haber Bülteni
12:00 Gün Ortası
12:40 Ne Yapsak?
13:00 Gün Ortası
14:15 Yolun Başındayken
15:00 Habertürk Manşet
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Enine Boyuna
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
06:00 Uyandırma Servisi
09:00 Analiz Sentez
10:00 Moderatör
11:00 Günün Manşeti
12:35 Kahve Molası
14:35 Reel Ekonomi
15:00 Moderatör
18:00 Akşam Haberleri
20:15 24 Portre
21:00 Küresel Oyun
23:00 Moderatör Gece                
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Yalancı Bahar
09:30 Sev Yeter
11:15 İkimizin Yerine
13:00 Tatlı Bela
15:00 Elif
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Ana Haber
19:00 Yerli dizi: Yemin
21:00 Tatlı Bela
22:50 Sev Yeter
kanald Yayın Akışı
06:30 Hayatımın Aşkı
09:00 Küçük Ağa
11:15 Magazin D Yaz
15:45 Aşk-ı Memnu
17:15 Yaralı Kuşlar
19:00 Kanal D Haber
20:00 Yerli dizi: Afili Aşk
23:45 Yabancı film: Cehennemden Kaçış
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Luna'nın Bilim Dünyası
06:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
07:00 Marin'in Maceraları
07:30 Tip ve Ailesi
08:00 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Sezon)
08:30 Wissper
09:00 Robot Trenler
09:30 Damla'nın Dolabı
10:00 My Little Pony
10:30 Maceracı Yüzgeçler
11:00 Neşeli Dünyam
11:15 Olly
11:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
12:00 Twirlywoos
12:30 Kağıt Adam
13:00 Bob Usta
13:30 Tip ve Ailesi
14:00 Marin'in Maceraları
14:30 Gökkuşağı Ruby
15:00 Luna'nın Bilim Dünyası
15:30 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Sezon)
16:00 Damla'nın Dolabı
16:30 Wissper
17:00 My Little Pony
17:30 Gökkuşağı Ruby
18:00 Robot Trenler
18:30 Neşeli Dünyam
18:45 Olly
19:00 Twirlywoos
19:30 Kağıt Adam
20:00 Maceracı Yüzgeçler
20:30 Bob Usta
21:00 Damla'nın Dolabı
21:30 Luna'nın Bilim Dünyası
22:00 Tip ve Ailesi
22:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
23:00 Thomas ve Arkadaşları (Yeni Sezon)
23:30 Gökkuşağı Ruby
00:00 Neşeli Dünyam
00:15 Olly
00:30 Maceracı Yüzgeçler
01:00 Marin'in Maceraları
01:30 Mimocan Her Yerde
02:00 Nam Nam
02:30 Leylek Kardeş
03:00 Nane ile Limon
03:30 Mimocan Her Yerde
04:00 Nam Nam
04:30 Leylek Kardeş
05:00 Nane ile Limon
05:30 Nam Nam
minikago Yayın Akışı
06:00 Kahraman Kedi
06:30 Sonic Boom
07:00 Blinky Bill
07:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
08:00 Rescue Bots
08:30 Littlest Pet Shop
09:00 Geronimo Stilton
09:30 Sherlock yack
10:00 Kratt Kardeşler
10:30 İstanbul Muhafızları
10:45 Hızlı Ayaklar
11:00 Alpman
11:15 Maceracı Yüzgeçler
11:30 Koyun Shaun
12:00 Thunderbirds Are Go
12:30 Tobot
13:00 GGO FUtbol
13:30 İstanbul Muhafızları
14:00 Littlest Pet Shop
14:30 Sonic Boom
15:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
15:30 Kratt Kardeşler
16:00 Sherlock Yack
16:30 Geronimo Stilton
17:00 Rescue Bots
17:30 Thunderbirds Are Go
18:00 Tobot
18:30 Kratt Kardeşler
19:00 İstanbul Muhafızları
19:30 Hızlı Ayaklar
19:45 İstanbul Muhafızları
20:00 Alpman
20:15 Maceracı Yüzgeçler
20:30 GGO Futbol
21:00 Geronimo Stilton
21:30 Sherlock Yack
22:00 Koyun Shaun
22:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
23:00 Blinky Bill
23:30 Sonic Boom
00:00 Tobot
00:30 Thunderbirds Are Go
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Alpman
01:45 Maceracı Yüzgeçler
02:00 Keloğlan
02:30 Harika İşler Takımı
03:00 İstanbul Muhafızları
03:30 Dede Korkut Hikayeleri
04:00 Keloğlan
04:30 Harika İşler Takımı
05:00 Afiyet Olsun Dünya
05:30 Keloğlan
ntv Yayın Akışı
09:00 Haber Merkezi
10:15 Sporun Not Defteri
11:35 Spor
12:00 Haber Merkezi
12:30 Ekonomi Notları
13:00 Öğle Bülteni
14:30 Finans Kafe
15:25 Çalışma Hayatı
16:00 Günün İçinden
17:35 Gece Gündüz
19:05 Bana Söz Ver
20:00 Ana Haber
21:00 Yakın Plan
23:00 Gece Bülteni
showtv Yayın Akışı
06:15 Gülümse Yeter
08:00 Kendine İyi Bak
10:00 Aşk Laftan Anlamaz
12:45 Kuaförüm Sensin
16:00 Yeni Gelin
18:45 Show TV Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show
00:30 Rubato Zamanı
star Yayın Akışı
06:00 Geniş Aile
07:00 Benim Tatlı Yalanım
09:45 Kiralık Aşk
12:45 Yüksek Sosyete
15:30 Benim Tatlı Yalanım
18:45 Star Ana Haber
23:30 Yabancı film: Şah Mat
trthaber Yayın Akışı
09:30 Ekonomi 7/24
10:40 Dünya Gündemi
12:40 Memleketten Haber Var
14:00 Öğle Ana Haber
16:35 Dünya Gündemi
20:00 Ana Haber
21:00 Siyaset Artı
23:00 Gece Bakışı
01:00 Gün Sonu
trt1 Yayın Akışı
06:30 Aslan Ailem
09:10 Hangimiz Sevmedik
12:10 Kalk Gidelim
15:35 Seksenler
17:40 Muhteşem Kraliçe
19:00 Ana Haber
20:00 Yarışma: 3'te 3 Bir Zamanlar
23:15 Vuslat
02:25 Kalk Gidelim
tv8 Yayın Akışı
07:00 Günaydın Doktor
08:45 Çok Güzel Hareketler Bunlar
09:30 Gel Yazın Konuşalım
13:15 Güle Güle Oturun
15:15 Bugün Düğünümüz Var
17:30 Çok Güzel Hareketler Bunlar
19:00 Oynat Bakalım
20:00 Yerli film
22:15 Yerli film
tvnet Yayın Akışı
07:00 Yeni Bir Gün
09:00 Parapolitik
10:30 Haber
12:00 Gün Ortası
13:20 Kahve Arası
15:00 Haber
16:00 Gündüz
17:00 Gündüz
19:00 Akşam
20:00 Makroskop
21:00 Srebrenista Özel
ulke Yayın Akışı
10:00 Ülke'de Bu Sabah
12:15 Önce Sağlık
13:00 Öğle Ajansı
14:30 Dünyanın Gündemi
15:00 Haberler
16:00 Odak Noktası
17:00 Genç Vizyon
18:15 Şoray Uzun Yolda
20:00 Ana Haber
22:00 Sıradışı

Popüler Kanallar