Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Beyaz TV Canlı Yayını

Bu Kanalı...
Beyaz TV Kanalı Hakkında
24 Mayıs 2010'da kurulmuştur. SES TV'nin yerini almıştır. Ankara'nın eski Büyükşehir Belediye Başkanlarından Melih Gökçek'e yakınlığıyla bilinir. Adresi: Macun Mahallesi 173. Sok. 3/1 06374 Yenimahalle/ANKARA. Telefon: +90 (312) 333-33-00. D-Smart 40, Digiturk 36, Kablo TV 30, Tivibu 31. kanal ve Türksat 4A uydusu (12380 V 27500 3/4) üzerinden izlenebilmektedir.

TV Rehberi (6 Aralık Cuma)

a2 Yayın Akışı
07:30 Gönülçelen
09:30 Alemin Kıralı
11:30 Bez Bebek
13:30 Selena
15:30 Çocuklar Duymasın
17:30 Bez Bebek
19:30 Selena
21:30 Adanalı
23:30 Sıla
01:30 Benim Annem Bir Melek
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Futbol'a
11:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
15:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber
21:00 Futbol Meydanı
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
16:20 Esra Erol'da
18:40 ATV Haber
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Bir Zamanlar Çukurova
00:20 Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru
beyaz Yayın Akışı
07:45 İyi ki Varsın
08:40 Söylemezsem Olmaz
11:15 Hayatta Her Şey Var
13:15 Film: Avukat
15:30 Yok Artık
16:00 Sakarya Fırat
18:30 Ana Haber
19:30 Yabancı film: Dostluğun Gücü
21:30 Yabancı film: Son Durak 4
23:30 Ne Var Ne Yok
cnnturk Yayın Akışı
06:00 Güne Merhaba
10:00 10'dan Sonrası
13:00 Bugün
15:00 Günlük
16:35 Her Şeyden Önce
17:00 Günlük
18:00 Haber
19:00 Ana Haber
21:00 Gece Görüşü
00:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:00 Çalar Saat
10:45 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:15 Kadın
13:45 Temizlik Benim İşim
15:45 Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Mucize Doktor
00:15 Kadın
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
08:45 Para Gündem
11:00 Haber Bülteni
11:45 Sağlık On'da
12:00 Gün Ortası
15:00 Habertürk Manşet
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
20:00 Açık ve Net
21:00 Nedir Ne Değildir?
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
06:00 Neler Oluyor Hayatta
10:00 Moderatör
11:00 Günün Manşeti
12:35 Kahve Molası
13:00 Moderatör
14:35 Reel Ekonomi
15:00 Moderatör
18:00 Akşam Haberleri
20:00 Haber
22:00 Moderatör Gece
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 İki Yabancı
09:15 TV filmi
10:45 İkimizin Yerine
12:30 Tatlı Bela
14:30 Yemin
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Ana Haber
19:00 Yerli dizi: Yemin
21:30 Yabancı dizi: Bıçak Sırtı
23:15 İki Yabancı
kanald Yayın Akışı
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Yaralı Kuşlar
17:00 Arka Sokaklar
19:00 Kanal D Haber
20:00 Yerli film: Can Tertip
22:15 Yerli film: Bizum Hoca
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Damla'nın Dolabı
06:30 Franklin ve Dostları
07:00 Luna'nın Bilim Dünyası
07:30 Bob Usta
08:00 Thomas ve Arkadaşları
08:30 Çilek Kız
09:00 Ricky Zoom
09:15 Neşeli Dünyam
09:30 Wissper
10:00 Maceracı Yüzgeçler
10:30 My Little Pony (14 Ekim'den itibaren yeni sezon)
11:00 Robot Trenler
11:30 Bay Becerikli
12:00 Topsy & Tim
12:15 Kağıt Adam
12:30 Twirlywoos
13:00 Franklin ve Dostları
13:30 Damla'nın Dolabı
14:00 Wissper
14:30 Ricky Zoom
14:45 Olly
15:00 Maceracı Yüzgeçler
15:15 Neşeli Dünyam
15:30 Thomas ve Arkadaşları
16:00 Bob Usta
16:30 Luna'nun Bilim Dünyası
17:00 Robot Trenler
17:30 My Little Pony (14 Ekim'den itibaren yeni sezon)
18:00 Wissper
18:30 Topsy & Tim
18:45 Kağıt Adam
19:00 Ricky Zoom
19:15 Neşeli Dünyam
19:30 Maceracı Yüzgeçler
20:00 Çilek Kız
20:30 Twirlywoos
21:00 Robot Trenler
21:30 Damla'nın Dolabı
22:00 Maceracı Yüzgeçler
22:15 Neşeli Dünyam
22:30 Luna'nın Bilim Dünyası
23:00 Thomas ve Arkadaşları
23:30 Franklin ve Dostları
00:00 Nane ile Limon
00:30 Nam Nam
01:00 Maceracı Yüzgeçler
01:30 Neşeli Dünyam
02:00 Mimocan Her Yerde
02:30 Nane İle Limon
03:00 Nam Nam
03:30 Maceracı Yüzgeçler
04:00 Neşeli Dünyam
04:30 Mimocan Her Yerde
05:00 Bob Usta
05:30 Robot Trenler
minikago Yayın Akışı
06:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
06:30 Sonic Boom
07:00 Geronimo Stilton
07:30 Sherlock Yack
08:00 Maceracı Yüzgeçler
08:30 Kratt Kardeşler
09:00 Rescue Bots Academy (14 Ekim'den itibaren yeni sezon)
09:30 Alpman (18 Ekim'den itibaren yeni sezon)
09:45 Hızlı Ayaklar
10:00 GGO Futbol
10:30 Tobot Hafta Sonu Power Rangers
11:00 İstanbul Muhafızları
11:30 Drakers
12:00 Thunderbirds Are Go
12:30 Denizaltı Kaşifleri
13:00 Littlest Pet Shop
13:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
14:00 Hızlı Ayaklar
14:15 Alpman (18 Ekim'den itibaren yeni sezon)
14:30 İstanbul Muhafızları
15:00 Sherlock Yack
15:30 Geronimo Stilton
16:00 Kratt Kardeşler
16:30 Denizaltı Kaşifleri
17:00 Maceracı Yüzgeçler
17:30 İstanbul Muhafızları
18:00 Rescue Bots Academy (14 Ekim'den itibaren yeni sezon)
18:30 GGO Futbol
19:00 Tobot Cuma-Cumartesi-Pazar Power Rangers
19:30 Alpman (18 Ekim'den itibaren yeni sezon)
19:45 Hızlı Ayaklar
20:00 Drakers
20:30 Thunderbirds Are Go
21:00 Kratt Kardeşler
21:30 İstanbul Muhafızları
22:00 Sonic Boom
22:30 Tobot Cuma-Cumartesi-Pazar Power Rangers
23:00 Geronimo Stilton
23:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
00:00 Keloğlan
00:30 Alpman (18 Ekim'den itibaren yeni sezon)
00:45 Hızlı Ayaklar
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Afiyet Olsun Dünya
02:00 Maceracı Yüzgeçler
02:30 Keloğlan
03:00 Harika İşler Takımı
03:30 İstanbul Muhafızları
04:00 Afiyet Olsun Dünya
04:30 Hızlı Ayaklar
04:45 Alpman (18 Ekim'den itibaren yeni sezon)
05:00 Keloğlan
05:30 Harika İşler Takımı
ntv Yayın Akışı
09:00 Haber Merkezi
09:25 Geri Sayım
10:00 Haber Merkezi
11:35 Spor
12:00 Haber Merkezi
12:30 Piyasa Ekranı
13:00 Öğle Bülteni
14:30 Finans Kafe
15:00 Öğle Bülteni
16:00 Günün İçinden
17:30 Gece Gündüz
18:00 Günün İçinden
19:15 Sporun Not Defteri
20:00 Ana Haber
21:00 Günlerin Getirdiği
23:00 Gece Bülteni
showtv Yayın Akışı
06:15 Yeni Gelin
08:00 Kendine İyi Bak
09:45 Zahide Yetiş'le
12:30 Kuaförüm Sensin
16:00 Damat Bayıldı
18:45 Show TV Ana Haber
20:00 Yerli film: Aile Şerefi
22:15 Yabancı film: Turist
00:15 Fi
star Yayın Akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Sevdim Seni Bir Kere
11:00 Benim Tatlı Yalanım
13:45 Gerçeğin Peşinde
17:00 Sevdim Seni Bir Kere
18:45 Star Ana Haber
20:00 Yabancı film
00:30 Kuzgun
trthaber Yayın Akışı
06:00 TRT Haber'de Dün Bugün
10:00 Haber
10:40 Dünya Gündemi
11:00 Haber
15:00 Sıcak Haber
17:00 Haber Ajandası
19:00 Haber Ajandası
20:00 Ana Haber
21:00 Birinci Sayfa
22:00 Dışa Bakış
23:00 Gece Bakışı
01:00 Gün Sonu
trt1 Yayın Akışı
06:55 İncir Ağacı
08:10 Yerli dizi
11:45 Yabancı dizi: İmparatoriçe Ki
13:00 Aileler Yarışıyor
15:00 Yerli dizi: İncir Ağacı
17:00 Yerli dizi: Seksenler
19:00 Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Şampiyon
00:15 Benim Adım Melek
tv8 Yayın Akışı
07:00 8'de Sağlık
08:00 8'de Bugün
09:30 Gel Konuşalım
13:15 Bugün Düğünümüz Var
16:00 Seda Sayan ile Yemekteyiz
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular
tvnet Yayın Akışı
07:30 Nerede Kalmıştık?
10:00 Parapolitik
11:00 Net Bakış
13:20 Kahve Arası
14:00 Gün Ortası
16:00 Gündüz
18:00 Akşam
19:00 Brifing
20:00 Akşam Sporu
21:00 Akıl Odası
ulke Yayın Akışı
06:00 Ülke'de Erken Gündem
10:00 Ülke'de Bu Sabah
12:15 Önce Sağlık
13:00 Öğle Ajansı
14:30 Dünyanın Gündemi
15:00 Haberler
16:00 Odak Noktası
20:00 Ana Haber
22:00 En Sıradışı
00:00 Ülke'de Bu Gece

Popüler Kanallar