Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

MinikaGO Canlı Yayını

Bu Kanalı...
MinikaGO Kanalı Hakkında
28 Ocak 2011'de ATV, Sabah gibi yayınların sahibi olan Turkuvaz Medya Grubu tarafından kurulan ve 7-14 yaş grubundaki çocuklara özel içerikler yayınlayan çocuk kanalıdır.

TV Rehberi (21 Ekim Perşembe)

a2 Yayın Akışı
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
11:00 Premier Lig Özetler
12:00 Spor Ajansı
15:00 Spor Bülteni
15:30 EdirnesporÇatalcaspor
17:30 Spor Bülteni
18:00 İçel İdmanyurdu B.Düzcespor
20:00 Avrupa Gecesi
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane
16:20 Esra Erol'da
19:00 Ana Haber
02:45 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane
04:50 Akıncı
beyaz Yayın Akışı
07:45 Ana Haber Bülteni
11:15 Hayatta Her Şey Var
13:15 Söylemezsem Olmaz
15:30 Sakarya Fırat
18:30 Beyaz Ana Haber
19:30 Casus Oyunu
20:45 Yabancı Film: Bir Zamanlar Çin’de
23:30 Her Açıdan
cnnturk Yayın Akışı
06:00 Güne Merhaba
08:30 A’dan Z’ye
12:00 Gündem 12
13:00 Gündem 13
14:00 Bugün
16:00 Günlük
18:00 Ana Haber Bülteni
20:30 Tarafsız Bölge
00:00 Tarafsız Bölge (tekrar)
fox Yayın Akışı
04:45 Zümrüdüanka
08:00 Çalar Saat
11:00 Çağla ile Yeni Bir Gün
13:00 Dostumun Dünyası
14:00 Temizlik Benim İşim
16:00 Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Son Yaz
00:15 Yerli Dizi: Sen Çal Kapımı
02:45 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
09:00 Para Gündem
12:00 Gün Ortası
15:45 Spor Bülteni
16:00 HT 360
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Enine Boyuna
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
07:30 Yeni Bir Gün
10:00 Parapolitik
11:00 Haber
13:30 Gayrimenkul Ekonomisi
14:00 Gün Ortası
16:00 Gündüz
17:00 Gündüz
18:00 Akşam
19:20 Akşam Sporu
20:00 Ana Haber
21:00 Konuşmak Lazım
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7’de Sabah
07:50 Kördüğüm
09:50 Nermin’in Enfes Mutfağı
11:50 Tatlı Bela
14:20 Mutfağım Şahane
15:20 Masum
18:00 Kanal 7 Haber Saati
19:00 Emanet
21:20 Yaralı Kalbim
23:20 Ah Kalbim
01:20 Emanet
kanald Yayın Akışı
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Kırık Hayatlar
13:15 Gelinim Mutfakta
16:00 Arda'nın Ramazan Mutfağı
16:45 Aşk-ı Memnu
19:00 Kanal D Haber
23:45 Yargı
minikacocuk Yayın Akışı
04:00 Little People - Sevimli Ufaklıklar
04:30 Molly
05:00 Robocar Poli
05:30 Maceracı Yüzgeçler
06:00 Ricky Zoom
06:30 Robocar Poli
07:00 Gökkuşağı Ruby
07:30 Little People - Sevimli Ufaklıklar
08:00 Thomas ve Arkadaşları
08:30 Kitap Kurdu Ayıcıklar
09:00 Kaplan Daniel'ın Dünyası
09:30 Neşeli Dünyam
10:15 Olly
10:30 Clifford (Yeni)
11:00 Kukuli + Briko
12:00 Twirlywoos
12:30 Thomas ve Arkadaşları
13:00 Little People - Sevimli Ufaklıklar
13:30 Kitap Kurdu Ayıcıklar
14:00 Homur ve Gumur
14:30 Ayıcık Bombo
15:00 maceracı Yüzgeçler
15:30 Kukuli + Briko
16:30 Meteoheroes
17:00 Clifford (Yeni)
17:30 Clifford
18:00 Kukuli
19:00 Homur ve Gumur
19:30 Twirlywoos
20:00 Gökkuşağı Ruby
20:30 Clifford (Yeni)
21:00 Molly
21:30 Kukuli
22:00 Robocar Poli
22:30 Thomas ve Arkadaşları
23:00 Kitap Kurdu Ayıcıklar
23:30 Kaplan Daniel'ın Dünyası
00:00 Ayıcık Bombo
00:30 Meteoheroes
01:00 Ricky Zoom
01:30 Molly
02:00 Neşeli Dünyam
02:30 Homur ve Gumur
03:00 Twirlywoos
03:30 Gökkuşağı Ruby
minikago Yayın Akışı
04:00 İstanbul Muhafızları
04:30 Oscar Çöllerde
05:00 Mondo Yan
05:30 Koyun Shaun
06:00 Lexi & Lottie
06:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
07:00 Alpman
07:30 İstanbul Muhafızları
08:00 Oscar Çöllerde
08:30 Kratt Kardeşler
09:00 Geronimo Stilton
09:30 Denizaltı Kaşifleri
10:00 Xavier ve Gizli Müze
10:30 Koyun Shaun
11:00 Mondo Yan
11:30 GGO Futbol
12:00 Hızlı Ayaklar
12:30 Beery Bees: Yeni Nesil Ajanlar
13:00 Oscar Çöllerde
13:30 Alpman
14:00 İstanbul Muhafızları
14:30 Koyun Shaun
15:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
15:30 Geronimo Stilton
16:00 Hızlı Ayaklar
16:30 GGO Futbol
17:00 Xavier ve Gizli Müze
17:30 Mondo Yan
18:00 Kratt Kardeşler
18:30 Oscar Çöllerde
19:00 Koyun Shaun
19:30 Power Rangers
20:00 Xavier ve Gizli Müze
20:30 Denizaltı Kaşifleri
21:00 Mondo Yan
21:30 Geronimo Stilton
22:00 Kratt Kardeşler
22:30 GGO Futbol
00:00 Hızlı Ayaklar
00:30 İstanbul Muhafızları
01:00 Alpman
01:30 Lexi & Lottie
02:00 Berry Bees: Yeni Nesil Ajanlar
02:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
03:00 Hızlı Ayaklar
03:30 Alpman
ntv Yayın Akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:30 Geri Sayım
10:00 Haber Merkezi
13:00 Öğle Bülteni
14:25 Spor
14:35 Finans Cafe
15:30 Çalışma Hayatı
16:00 Günün İçinden
17:35 Gece Gündüz
20:00 Ana Haber
21:00 Ortak
23:00 Bugün Yarın
showtv Yayın Akışı
06:00 Aşk Laftan Anlamaz
10:00 Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler
11:45 Bir Şansım olsa
13:00 Lezzet Yolunda
15:15 Ne Olacak Şimdi?
18:45 Ana Haber
20:00 Baht Oyunu
22:15 Üç Kağıtçı
23:30 Şahsiyet
00:15 Çiçek
star Yayın Akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah
13:15 Gerçeğin Peşinde
16:30 Bir Demet Tiyatro
18:30 Star Ana Haber
20:00 Kazara Aşk
03:00 Soygun
trthaber Yayın Akışı
06:00 TRT Haber'de Dün Bugün
09:30 Ekonomi 7/24
10:00 Haber
13:00 Öğle Ana Haber
18:40 Piyasa Raporu
20:00 Ana Haber
21:00 Birinci Sayfa
23:00 Gece Bakışı
01:00 Gün Sonu
trt1 Yayın Akışı
08:30 Bayram Sevinci
10:30 Türkan Hanım Konağı
12:15 Fazlası Zarar
15:25 Yerli Dizi: Gönül Dağı
19:00 Ana Haber Bülteni
19:55 Doğrusu Ne?
22:25 Yerli Film: Düğün Dernek
00:55 Osmanlı Subayı
03:40 Gönül Dağı
tv8 Yayın Akışı
06:00 Oynat Bakalım
07:15 8'de Sağlık
08:30 Sinema
10:45 Survivor Panorama
13:00 Doya Doya Moda
17:15 Yerli Dizi: Kırmızı Oda
20:00 Doğduğun Ev Kaderindir
00:15 Aklımdaki Sorular
02:30 Doya Doya Moda
tvnet Yayın Akışı
07:30 Yeni Bir Gün
10:00 Parapolitik
11:00 Haber
14:00 Gün Ortası
16:00 Gündüz
17:00 Gündüz
18:00 Akşam
18:20 Gündem Sanat
19:20 Akşam Sporu
20:00 Ana Haber
21:00 Akıl Odası
23:30 Günün Ardından
ulke Yayın Akışı
06:00 Ülke'de Erken Gündem
10:00 Ülke'de Bugün
12:15 Önce Sağlık
13:10 Kobra Takibi
14:10 En İyisi Gezmek
15:00 Dünyanın Gündemi
16:10 Belgesel
19:00 Ana Haber
20:00 Haber Servisi
22:00 Sıradışı Strateji
01:00 Ülke'de Bu Gece

Popüler Kanallar