Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Minika ÇOCUK Canlı Yayını

Bu Kanalı...
Minika ÇOCUK Kanalı Hakkında
20 Ocak 2012'de Turkuvaz Medya Grubu tarafından kurulan ve 3-8 yaş grubu çocuklara yönelik içerikler yayınlayan çocuk kanalıdır.

TV Rehberi (17 Eylül Salı)

a2 Yayın Akışı
06:30 Tövbeler Tövbesi
08:20 Çocuklar Duymasın
10:20 Kızlar ve Anneleri
12:00 Yahşi Cazibe
15:30 Çocuklar Duymasın
17:25 Kırgın Çiçekler
19:00 Adanalı
21:00 Huzur Sokağı
23:15 Melekler Adası
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Artı Futbol
11:00 Spor Ajansı
14:00 ZTK Kura Çekimi
15:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
16:20 Esra Erol'da
18:40 ATV Haber
19:00 ATV Ana Haber
00:20 Güven Bana
beyaz Yayın Akışı
08:00 İyi ki Varsın
09:00 Söylemezsem Olmaz
11:15 Hayatta Her Şey Var
13:15 Film
15:30 Yok Artık
16:00 Sakarya Fırat
18:30 Ana Haber
19:30 Yabancı film
21:30 Yabancı film
23:30 Her Açıdan
cnnturk Yayın Akışı
06:00 Güne Merhaba
08:45 Günün Ekonomisi
09:00 Parametre
10:00 10'dan Sonrası
13:00 Bugün
15:00 Günlük
16:35 Her Şeyden Önce
17:00 Günlük
18:00 Haber
19:00 Ana Haber
21:00 Akıl Çemberi
00:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:00 Çalar Saat
10:00 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:15 Mucize Doktor
13:45 Temizlik Benim İşim
16:00 Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Yaparsın Aşkım
00:15 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
08:45 Para Gündem
11:00 Haber Bülteni
11:45 Sağlık On'da
12:00 Gün Ortası
15:00 Habertürk Manşet
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Habertürk Gündem
00:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
09:00 Analiz Sentez
10:00 Moderatör
11:00 Günün Manşeti
12:35 Kahve Molası
13:00 Moderatör
15:00 Moderatör
18:00 Akşam Haberleri
20:00 Haber
22:00 Moderatör Gece
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Yalancı Bahar
09:30 TV filmi: Hanımanne
11:15 İkimizin Yerine
13:00 Tatlı Bela
15:00 Yemin
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Ana Haber
19:00 Yerli dizi: Yemin
21:45 Tatlı Bela
23:30 İki Yabancı
kanald Yayın Akışı
07:15 Çocuklar Duymasın
09:30 Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa
12:15 Gelinim Mutfakta
16:00 Yaralı Kuşlar
17:00 Aşk-ı Memnu
19:00 Kanal D Haber
22:15 Zalim İstanbul
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Marin'in Maceraları
06:30 Sevimli Ufaklıklar
07:00 Luna'nın Bilim Dünyası
07:30 Damla'nın Dolabı
08:00 Thomas ve Arkadaşları
08:30 Bob Usta
09:00 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
09:15 Olly
09:30 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
10:00 Maceracı Yüzgeçler
10:15 Neşeli Dünyam
10:30 My Little Pony
11:00 Robot Trenler
11:30 Bay Becerikli
12:00 Topsy & Tim
12:30 Twirlywoos
13:00 Gökkuşağı Ruby
13:30 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
14:00 Damla'nın Dolabı
14:30 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
14:45 Olly
15:00 Maceracı Yüzgeçler
15:15 Neşeli Dünyam
15:30 Thomas ve Arkadaşları
16:00 Gökkuşağı Ruby
16:30 Luna'nın Bilim Dünyası
17:00 My Little Pony
17:30 Robot Trenler
18:00 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
18:30 Bob Usta
19:00 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
19:15 Olly
19:30 Maceracı Yüzgeçler
19:45 Neşeli Dünyam
20:00 Twirlywoos
20:30 Bay Becerikli
21:00 Topsy & Tim
21:30 Damla'nın Dolabı
22:00 Maceracı YÜzgeçler
22:15 Neşeli Dünyam
22:30 Robot Trenler
23:00 Luna'nın Bilim Dünyası
23:30 Thomas ve Arkadaşları
00:00 Sevimli Ufaklıklar
00:30 Marin'in Maceraları
01:00 Maceracı Yüzgeçler
01:30 Nane ile Limon
02:00 Neşeli Dünyam
02:30 Nam Nam
03:00 Maceracı Yüzgeçler
03:30 Nane ile Limon
04:00 Mimocan Her Yerde
04:30 Nam Nam
05:00 Nane İle Limon
05:30 Neşeli Dünyam
minikago Yayın Akışı
06:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
06:30 Sonic Boom
07:00 Geronımo Stilton
07:30 Sherlock Yack
08:00 Maceracı Yüzgeçler
08:30 Kratt Kardeşler
09:00 Rescue Bots
09:30 İstanbul Muhafızları
10:00 Alpman
10:15 Hızlı Ayaklar
10:30 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır.)
11:00 GGO Futbol
11:30 Drakers
12:00 Thunderbirds Are Go
12:30 Denizaltı Kaşifleri
13:00 Littlest Pet Shop
13:30 Karamella
14:00 Sonic Boom
14:30 İstanbul Muhafızları
15:00 Sherlock Yack
15:30 Geronimo Stilton
16:00 Kratt Kardeşler
16:30 Denizaltı Kaşifleri
17:00 Rescue Bots
17:30 Maceracı Yüzgeçler
18:00 Hızlı Ayaklar
18:15 Alpman
18:30 İstanbul Muhafızları
19:00 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cuma, Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır.)
19:30 GGO Futbol
20:00 Drakers
20:30 Thunderbirds Are Go
21:00 Maceracı Yüzgeçler
21:30 İstanbul Muhafızları
22:00 Hızlı Ayaklar
22:15 Alpman
22:30 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cuma, Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır)
23:00 Kratt Kardeşler
23:30 Peter pan'ın Yeni Maceraları
00:00 Keloğlan
00:30 İstanbul Muhafızları
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Afiyet Olsun Dünya
02:00 Hızlı Ayaklar
02:15 Alpman
02:30 Keloğlan
03:00 Harika İşler Takımı
03:30 İstanbul Muhafızları
04:00 Afiyet Olsun Dünya
04:30 Hızlı Ayaklar
04:45 Alpman
05:00 Keloğlan
05:30 Harika İşler Takımı
ntv Yayın Akışı
09:00 Haber Merkezi
09:25 Geri Sayım
10:00 Haber Merkezi
11:35 Spor
12:30 Piyasa Ekranı
13:00 Öğle Bülteni
15:25 NTV'ye Sorun
16:00 Günün İçinden
18:35 Spor
19:00 Akşam Haberleri
19:15 Sporun Not Defteri
20:00 Ana Haber
21:00 Siyasi İşler
23:00 Gece Bülteni
showtv Yayın Akışı
06:15 Yeni Gelin
08:00 Kendine İyi Bak
09:45 Zahide Yetiş'le
12:30 Kuaförüm Sensin
16:00 Damat Bayıldı
18:45 Show TV Ana Haber
22:00 Yerli film: Türkler Çıldırmış Olmalı
star Yayın Akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:30 Sevdim Seni Bir Kere
11:00 Dolunay
13:45 Gerçeğin Peşinde
17:00 Sevdim Seni Bir Kere
18:45 Star Ana Haber
00:15 Çocuk
trthaber Yayın Akışı
10:00 Satırbaşı Haber
10:40 Dünya Gündemi
11:00 Satırbaşı Haber
13:00 Öğle Ana Haber
15:00 Sıcak Haber
17:00 Haber Ajandası
19:00 Haber Ajandası
20:00 Ana Haber
21:00 Haber
23:00 Gece Bakışı
01:00 Gün Sonu
trt1 Yayın Akışı
06:10 Osmanlı Tokadı
08:20 Elimi Bırakma
11:40 Kalk Gidelim
15:00 Seksenler
17:40 İmparatoriçe Ki
19:00 Ana Haber
20:00 Yerli dizi
22:45 Yerli dizi
01:30 Kalk Gidelim
04:50 Misafirim Var
tv8 Yayın Akışı
07:00 Günaydın Doktor
08:30 Oynat Bakalım
09:30 Gel Konuşalım
14:00 Seda Sayan ile Yemekteyiz (tkr)
16:00 Seda Sayan ile Yemekteyiz
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Seda Sayan ile Yemekteyiz
tvnet Yayın Akışı
07:00 Yeni Bir Gün
09:00 Parapolitik
10:00 Haber
12:00 Gün Ortası
13:00 Haber
13:20 Kahve Arası
15:00 Haber
16:00 Gündüz
19:00 Akşam
20:00 Akşam Sporu
21:00 Bin 1
ulke Yayın Akışı
10:00 Ülke'de Bu Sabah
12:15 Önce Sağlık
13:00 Öğle Ajansı
14:30 Dünyanın Gündemi
15:00 Haberler
16:00 Odak Noktası
18:15 Uluslararası Gündem
20:00 Ana Haber
22:00 Haber Özel
00:00 Ülke'de Bu Gece

Popüler Kanallar