Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

TV 8 Canlı Yayını

Bu Kanalı...
TV 8 Kanalı Hakkında
22 Şubat 1999'da MNG Medya Grubu bünyesinde haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan TV8, 2003 yılında format ve logosunu değiştirerek ulusal kanal kimliğine bürünmüş, 2013 yılından bu yana da Acun Ilıcalı'nın Acun Medya şirketi bünyesinde eğlence-magazin-spor temalı yayınlarına devam etmektedir. Türkiye'nin önde gelen eğlence kanallarından biri olan TV8, Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye ve Survivor gibi bir çok popüler yayına ev sahipliği yapmıştır. D-Smart ve Digiturk 28. Kanal, Kablo TV 29. Kanal, Tivibu 316. Kanal ve Turksat 4A uydusu üzerinden izlenebilmektedir.

TV Rehberi (17 Eylül Salı)

a2 Yayın Akışı
06:30 Tövbeler Tövbesi
08:20 Çocuklar Duymasın
10:20 Kızlar ve Anneleri
12:00 Yahşi Cazibe
15:30 Çocuklar Duymasın
17:25 Kırgın Çiçekler
19:00 Adanalı
21:00 Huzur Sokağı
23:15 Melekler Adası
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
10:00 Artı Futbol
11:00 Spor Ajansı
14:00 ZTK Kura Çekimi
15:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber
23:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
16:20 Esra Erol'da
18:40 ATV Haber
19:00 ATV Ana Haber
00:20 Güven Bana
beyaz Yayın Akışı
08:00 İyi ki Varsın
09:00 Söylemezsem Olmaz
11:15 Hayatta Her Şey Var
13:15 Film
15:30 Yok Artık
16:00 Sakarya Fırat
18:30 Ana Haber
19:30 Yabancı film
21:30 Yabancı film
23:30 Her Açıdan
cnnturk Yayın Akışı
06:00 Güne Merhaba
08:45 Günün Ekonomisi
09:00 Parametre
10:00 10'dan Sonrası
13:00 Bugün
15:00 Günlük
16:35 Her Şeyden Önce
17:00 Günlük
18:00 Haber
19:00 Ana Haber
21:00 Akıl Çemberi
00:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
08:00 Çalar Saat
10:00 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:15 Mucize Doktor
13:45 Temizlik Benim İşim
16:00 Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Yaparsın Aşkım
00:15 Yasak Elma
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
08:45 Para Gündem
11:00 Haber Bülteni
11:45 Sağlık On'da
12:00 Gün Ortası
15:00 Habertürk Manşet
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Habertürk Gündem
00:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
09:00 Analiz Sentez
10:00 Moderatör
11:00 Günün Manşeti
12:35 Kahve Molası
13:00 Moderatör
15:00 Moderatör
18:00 Akşam Haberleri
20:00 Haber
22:00 Moderatör Gece
kanal7 Yayın Akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Yalancı Bahar
09:30 TV filmi: Hanımanne
11:15 İkimizin Yerine
13:00 Tatlı Bela
15:00 Yemin
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Ana Haber
19:00 Yerli dizi: Yemin
21:45 Tatlı Bela
23:30 İki Yabancı
kanald Yayın Akışı
07:15 Çocuklar Duymasın
09:30 Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa
12:15 Gelinim Mutfakta
16:00 Yaralı Kuşlar
17:00 Aşk-ı Memnu
19:00 Kanal D Haber
22:15 Zalim İstanbul
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Marin'in Maceraları
06:30 Sevimli Ufaklıklar
07:00 Luna'nın Bilim Dünyası
07:30 Damla'nın Dolabı
08:00 Thomas ve Arkadaşları
08:30 Bob Usta
09:00 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
09:15 Olly
09:30 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
10:00 Maceracı Yüzgeçler
10:15 Neşeli Dünyam
10:30 My Little Pony
11:00 Robot Trenler
11:30 Bay Becerikli
12:00 Topsy & Tim
12:30 Twirlywoos
13:00 Gökkuşağı Ruby
13:30 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
14:00 Damla'nın Dolabı
14:30 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
14:45 Olly
15:00 Maceracı Yüzgeçler
15:15 Neşeli Dünyam
15:30 Thomas ve Arkadaşları
16:00 Gökkuşağı Ruby
16:30 Luna'nın Bilim Dünyası
17:00 My Little Pony
17:30 Robot Trenler
18:00 Wissper (20 Eylül'den itibaren Yeni Bölüm)
18:30 Bob Usta
19:00 Ricky Zoom (1-15 Eylül arası Neşeli Dünyam yayınlanacaktır.)
19:15 Olly
19:30 Maceracı Yüzgeçler
19:45 Neşeli Dünyam
20:00 Twirlywoos
20:30 Bay Becerikli
21:00 Topsy & Tim
21:30 Damla'nın Dolabı
22:00 Maceracı YÜzgeçler
22:15 Neşeli Dünyam
22:30 Robot Trenler
23:00 Luna'nın Bilim Dünyası
23:30 Thomas ve Arkadaşları
00:00 Sevimli Ufaklıklar
00:30 Marin'in Maceraları
01:00 Maceracı Yüzgeçler
01:30 Nane ile Limon
02:00 Neşeli Dünyam
02:30 Nam Nam
03:00 Maceracı Yüzgeçler
03:30 Nane ile Limon
04:00 Mimocan Her Yerde
04:30 Nam Nam
05:00 Nane İle Limon
05:30 Neşeli Dünyam
minikago Yayın Akışı
06:00 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
06:30 Sonic Boom
07:00 Geronımo Stilton
07:30 Sherlock Yack
08:00 Maceracı Yüzgeçler
08:30 Kratt Kardeşler
09:00 Rescue Bots
09:30 İstanbul Muhafızları
10:00 Alpman
10:15 Hızlı Ayaklar
10:30 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır.)
11:00 GGO Futbol
11:30 Drakers
12:00 Thunderbirds Are Go
12:30 Denizaltı Kaşifleri
13:00 Littlest Pet Shop
13:30 Karamella
14:00 Sonic Boom
14:30 İstanbul Muhafızları
15:00 Sherlock Yack
15:30 Geronimo Stilton
16:00 Kratt Kardeşler
16:30 Denizaltı Kaşifleri
17:00 Rescue Bots
17:30 Maceracı Yüzgeçler
18:00 Hızlı Ayaklar
18:15 Alpman
18:30 İstanbul Muhafızları
19:00 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cuma, Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır.)
19:30 GGO Futbol
20:00 Drakers
20:30 Thunderbirds Are Go
21:00 Maceracı Yüzgeçler
21:30 İstanbul Muhafızları
22:00 Hızlı Ayaklar
22:15 Alpman
22:30 Tobot (13 Eylül'den itibaren Cuma, Cumartesi ve Pazar Power Rangers yayınlanacaktır)
23:00 Kratt Kardeşler
23:30 Peter pan'ın Yeni Maceraları
00:00 Keloğlan
00:30 İstanbul Muhafızları
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Afiyet Olsun Dünya
02:00 Hızlı Ayaklar
02:15 Alpman
02:30 Keloğlan
03:00 Harika İşler Takımı
03:30 İstanbul Muhafızları
04:00 Afiyet Olsun Dünya
04:30 Hızlı Ayaklar
04:45 Alpman
05:00 Keloğlan
05:30 Harika İşler Takımı
ntv Yayın Akışı
09:00 Haber Merkezi
09:25 Geri Sayım
10:00 Haber Merkezi
11:35 Spor
12:30 Piyasa Ekranı
13:00 Öğle Bülteni
15:25 NTV'ye Sorun
16:00 Günün İçinden
18:35 Spor
19:00 Akşam Haberleri
19:15 Sporun Not Defteri
20:00 Ana Haber
21:00 Siyasi İşler
23:00 Gece Bülteni
showtv Yayın Akışı
06:15 Yeni Gelin
08:00 Kendine İyi Bak
09:45 Zahide Yetiş'le
12:30 Kuaförüm Sensin
16:00 Damat Bayıldı
18:45 Show TV Ana Haber
22:00 Yerli film: Türkler Çıldırmış Olmalı
star Yayın Akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:30 Sevdim Seni Bir Kere
11:00 Dolunay
13:45 Gerçeğin Peşinde
17:00 Sevdim Seni Bir Kere
18:45 Star Ana Haber
00:15 Çocuk
trthaber Yayın Akışı
10:00 Satırbaşı Haber
10:40 Dünya Gündemi
11:00 Satırbaşı Haber
13:00 Öğle Ana Haber
15:00 Sıcak Haber
17:00 Haber Ajandası
19:00 Haber Ajandası
20:00 Ana Haber
21:00 Haber
23:00 Gece Bakışı
01:00 Gün Sonu
trt1 Yayın Akışı
06:10 Osmanlı Tokadı
08:20 Elimi Bırakma
11:40 Kalk Gidelim
15:00 Seksenler
17:40 İmparatoriçe Ki
19:00 Ana Haber
20:00 Yerli dizi
22:45 Yerli dizi
01:30 Kalk Gidelim
04:50 Misafirim Var
tv8 Yayın Akışı
07:00 Günaydın Doktor
08:30 Oynat Bakalım
09:30 Gel Konuşalım
14:00 Seda Sayan ile Yemekteyiz (tkr)
16:00 Seda Sayan ile Yemekteyiz
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Seda Sayan ile Yemekteyiz
tvnet Yayın Akışı
07:00 Yeni Bir Gün
09:00 Parapolitik
10:00 Haber
12:00 Gün Ortası
13:00 Haber
13:20 Kahve Arası
15:00 Haber
16:00 Gündüz
19:00 Akşam
20:00 Akşam Sporu
21:00 Bin 1
ulke Yayın Akışı
10:00 Ülke'de Bu Sabah
12:15 Önce Sağlık
13:00 Öğle Ajansı
14:30 Dünyanın Gündemi
15:00 Haberler
16:00 Odak Noktası
18:15 Uluslararası Gündem
20:00 Ana Haber
22:00 Haber Özel
00:00 Ülke'de Bu Gece

Popüler Kanallar