Internetten yayın yapan tüm tv ve radyo kanallarını tamamıyla ücretsiz hizmet veren www.canlitv.gen.tr'de bulabilirsiniz. Artık TV yayınına ulaşamadığınız, yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde; okulda, işte, seyahatte, kısaca internet olan her yerde canlı TV seyredebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız. Sitemize tekrar ulaşabilmek için CTRL ve D tuşlarına aynı anda basarak bizi yer imlerinize ekleyebilirsiniz.

Kanal 7 Canlı Yayını

Yayın 1Yayın 2
Bu Kanalı...
Kanal 7 Kanalı Hakkında
Necmeddin Erbakan'ın İslami TV kanalı isteği üzerine 27 Temmuz 1994'te kurulan ve İBB frekansından yayına başlayan Kanal 7, Yeni Dünya Medya Grubu bünyesindedir. Grup, Ülke TV ve Haber 7 radyosunun da sahibidir. D-Smart 27, Digiturk 34, Tivibu 28, Kablo TV 27. Kanal ve Türksat 4A uydusu üzerinden izlenebilmektedir.

TV Rehberi (21 Mayıs Salı)

a2 Yayın Akışı
06:30 Gönülçelen
08:30 Kertenkele
10:40 Bez Bebek
12:10 Selena
13:30 Alemin Kıralı
15:30 Kırgın Çiçekler
18:00 Bez Bebek
19:25 Selena
21:00 Alemin Kralı
01:30 Beyaz Gelincik
aspor Yayın Akışı
07:00 Sabah Sporu
11:00 Spor Ajansı
14:00 Gün Ortası
15:00 Spor Gündemi
18:00 Ana Haber
20:00 Skorbord
22:00 Takım Oyunu
01:00 Son Sayfa
atv Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
16:20 Esra Erol'da
19:00 ATV Ana Haber Bülteni
01:20 Nihat Hatipoğlu ile Sahur
beyaz Yayın Akışı
08:50 Söylemezsem Olmaz
11:15 Hayatta Her Şey Var
13:15 Zengin Kız Fakir Oğlan
16:00 Kurtlar Vadisi: Pusu
18:30 Ana Haber
19:30 Yabancı film
21:15 Yabancı film
23:30 Derin Futbol
01:30 Kurtlar Vadisi Pusu
03:00 Huzur-u Sahur
cnnturk Yayın Akışı
06:00 Güne Merhaba
09:00 Parametre
10:00 10'dan Sonrası
10:25 Süper Lig Saati
12:00 10'dan Sonrası
13:00 Bugün
15:00 Günlük
17:30 Kapanış Zili
18:00 CNN Türk Gazete
19:00 Ana Haber
21:00 Tarafsız Bölge
23:00 Günün Sonu
01:00 Gece Haberleri
fox Yayın Akışı
07:15 Çalar Saat
10:00 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:15 Şevkat Yerimdar
16:15 Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Yasak Elma
00:15 Bir Aile Hikayesi
01:45 Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri
haberturk Yayın Akışı
06:00 Gün Başlıyor
08:45 Para Gündem
11:00 Haber Bülteni
12:00 Gün Ortası
14:25 Bakış
15:00 Habertürk Manet
17:00 Akşam Haberleri
19:00 Ana Haber Bülteni
21:00 Türkiye'nin Nabzı
23:00 Spor Saati
01:00 Haber Bülteni
kanal24 Yayın Akışı
10:00 Moderatör
11:00 Günün Manşeti
12:35 Kahve Molası
13:00 Moderatör
14:45 Piyasalar Açılırken
15:00 Moderatör
18:00 Akşam Haberleri
19:00 Türkiye'de Ramazan
20:20 Dünya Hali
21:30 Doğrusu Ne?
23:30 Moderatör Gece
kanal7 Yayın Akışı
07:45 Hz. Meryem
08:45 Yemin
10:15 İkimizin Yerine
12:00 Film: Çağrı
13:40 Elif
14:45 Yemin
16:00 İkimizin Yerine
17:50 Kanal 7 Ana Haber
18:45 İftar Saati
20:20 Yerli dizi: Yemin
21:40 Yerli dizi: Elif
22:50 Hz. Yusuf
00:50 Sev Yeter
02:05 Ömer Döngeloğlu ile Sahur vakti
kanald Yayın Akışı
07:15 Hayat Sağlıklı Güzel
08:30 Yaralı Kuşlar
09:30 Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa
12:00 Arda'nın Ramazan Mutfağı
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Yaralı Kuşlar
17:15 Arka Sokaklar
19:00 Kanal D Haber
20:00 Zalim İstanbul
00:15 Yerli dizi
02:30 M.Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti
minikacocuk Yayın Akışı
06:00 Kamyon Kasabası
06:30 Kate & Mim-mim
07:00 Jet ile Keşfet
07:30 Twirlywoos
08:00 Tip ve Ailesi
08:30 Damla'nın Dolabı
09:00 Robot Trenler
09:30 Bob Usta (Yeni Sezon)
10:00 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
10:15 Maceracı Yüzgeçler
10:30 My Little Pony
11:00 Thomas ve Arkadaşları
11:30 Wissper
12:00 Gökkuşağı Ruby
12:30 Topsy & Tim
13:00 Bay Becerikli
13:30 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
13:45 Maceracı Yüzgeçler
14:00 Damla'nın Dolabı
14:30 Jet ile Keşfet
15:00 Tip ve Ailesi
15:30 Twirlywoos
16:00 Thomas ve Arkadaşları
16:30 Gökkuşağı Ruby
17:00 My Little Pony
17:30 Maceracı Yüzgeçler
18:00 Neşeli Dünyam
18:15 Olly
18:20 Punky
18:30 Robot Trenler
19:00 Wissper
19:30 Bob Usta (Yeni Sezon)
20:00 Twirlywoos
20:30 Jet ile Keşfet
21:00 Damla'nın Dolabı
21:30 Neşeli Dünyam (Yeni Sezon - 15 Mayıs'tan itibaren)
21:45 Maceracı Yüzgeçler
22:00 Kamyon Kasabası
22:30 Robot Trenler
23:00 Thomas ve Arkadaşları
23:30 Nane ile Limon
00:00 Gökkuşağı Ruby
00:30 Mimocan Her Yerde
01:00 My Little Pony
01:30 Leylek Kardeş
02:00 Kate ve Mim-mim
02:30 Nane ile Limon
03:00 Kamyon Kasabası
03:30 Nam Nam
04:00 Nane ile Limon
04:30 Mimocanb Her Yerde
05:00 Leylek Kardeş
05:30 Nam Nam
minikago Yayın Akışı
06:00 Koyun Shaun
06:30 Kahraman Kedi
07:00 Sonic Boom
07:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
08:00 Littlest Pet Shop
08:30 Rescue Bots
09:00 Tobot
09:30 Alpman
09:45 Maceracı Yüzgeçler
10:00 İstanbul Muhafızları
10:30 Sherlock Yack
11:00 Geronimo Stilton
11:30 Blinky Bill
12:00 Kratt Kardeşler
12:30 Sonic Boom
13:00 Kahraman Kedi
13:30 İstanbul Muhafızları
14:00 Alpman
14:15 Maceracı Yüzgeçler
14:30 Littlest Pet Shop
15:00 Blinky Bill
15:30 Peter Pan'ın Yeni Maceraları
16:00 Geronimo Stilton
16:30 Sherlock Yack
17:00 Tobot
17:30 Kratt Kardeşler
18:00 Hızlı Ayaklar (Yeni)
18:15 İstanbul Muhafızları
18:30 İstanbul Muhafızları
19:00 Maceracı Yüzgeçler
19:15 Alpman
19:30 Thunderbirds Are Go
20:00 Rescue Bots
20:30 Sherlock Yack
21:00 Littlest Pet Shop
21:30 Koyun Shaun
22:00 Tobot
22:30 Geronimo Stilton
23:00 Blinky Bill
23:30 İstanbul Muhafızları
00:00 maceracı Yüzgeçler
00:15 Alpman
00:30 Keloğlan
01:00 Harika İşler Takımı
01:30 Thunderbirds Are Go
02:00 Dede Korkut Hikayeleri
02:30 Keloğlan
03:00 Harika İşler Takımı
03:30 Sherlock Yack
04:00 dede Korkut Hikayeleri
04:30 Keloğlan
05:00 Harika İşler Takımı
05:30 Geronimo Stilton
ntv Yayın Akışı
09:00 Haber Merkezi
10:15 Sporun Not Defteri
11:35 Tekno Hayat
12:00 Haber Merkezi
13:00 Öğle Bülteni
15:25 Premier League Maç Özetleri
16:00 Günün İçinden
17:35 Gece Gündüz
19:05 Bana Söz Ver
20:00 Ana Haber
21:00 Mete Çubukçu ile Pasaport
21:55 %100 Futbol
23:00 Gece Bülteni
showtv Yayın Akışı
08:00 Kendine İyi Bak
10:00 Kuaförüm Sensin
13:00 Gelin Evi
15:00 Zahide Yetiş ve Prof. Dr. Mustafa Karataş'la
18:45 Show TV Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Çukur
00:15 Kuaförüm Sensin
01:15 Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti
star Yayın Akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Erkenci Kuş
12:30 Nursel'in Konukları
15:00 Anneler ve Gelinler
18:45 Star Ana Haber
20:00 Yerli dizi: Söz
00:15 Yerli dizi
02:15 Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi
trthaber Yayın Akışı
06:00 TRT Haber'de Dün Bugün
09:30 Ekonomi 7/24
10:40 Dünya Gündemi
12:40 Memleketten Haber Var
13:00 Öğle Ana Haber
16:35 Dünya Gündemi
18:50 Piyasa Raporu
20:00 Ana Haber
20:50 Basın Kartı
23:00 Gece Bakışı
01:00 Gün Sonu
trt1 Yayın Akışı
09:00 Seksenler
11:45 Yunus Emre
12:45 İyi Fikir
14:55 Işığın Prensesi
16:25 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
18:30 Ana Haber
19:00 Ramazan Sevinci
00:15 Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
01:55 Sahur Bereketi
tv8 Yayın Akışı
07:00 Günaydın Doktor
09:15 Gel Konuşalım
11:00 Survivor Panorama
13:30 Gerçeğin Peşinde
15:45 Yemekteyiz
20:00 Survivor Türkiye Yunanistan
00:15 Survivor Ekstra
01:30 Yemekteyiz
02:45 Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular Ramazan
tvnet Yayın Akışı
07:00 Yeni Bir Gün
10:00 Parapolitik
10:30 Haber
12:00 Gün Ortası
13:20 Kahve Arası
15:00 Haber
16:00 Gündüz
18:30 Hilali Beklerken
19:00 Endülüs'te Ramazan
22:00 Endülüs: Moriskolar
03:00 Sahur Özel
ulke Yayın Akışı
06:00 Ülke'de Erken Gündem
10:00 Ülke'de Bu Sabah
12:15 Önce Sağlık
13:00 Öğle Ajansı
14:30 Dünyanın Gündemi
15:00 Spor&Spor
16:00 Odak Noktası
18:00 Uluslararası Gündem
20:00 Ülke'de Ramazan
20:30 Ana Haber
22:30 Aslında Ne Oldu
00:00 Ülke'de Bu Gece

Popüler Kanallar